Make your own free website on Tripod.com
Mirė se vini
Sporti | Diskutime | Kush jam unë (about me) | New Page Title | Fjale te urta dhe citate | Top lista | Klipe, lojera dhe lajme nga bota e artit | Albumi personal | Foto cullake nga bota e artit | Lajme ditore | Humor | Muzika | Contact Me

Home

Albumi personal


Ketu jan disa foto personale.

foto1.jpg

Linda, Samiu dhe Mehdiu

A mature couple; Actual size=240 pixels wide

Kjo foto eshte nga "R & I Party"

mvc-023f[3].jpg

R & I PARTY

A dog; Actual size=240 pixels wide

R & I Party

Klikoni ketu nese doni te shiqoni me shume foto nga R & I Party

linda_sami3.jpg

Samiu dhe Linda

linda_sami2.jpg