Make your own free website on Tripod.com
Mirė se vini

Mirė se vini ne web faqėn time!
(faqja ende po ndertohet)

Sporti | Citate dhe fjale te urta | Counter - Strike | Klipe, lojera dhe lajme nga bota e artit | Foto cullake nga bota e artit | Lajme ditore | Humor | Muzika | Contact Me

Citate dhe fjale te urta

Klipe, lojera dhe lajme nga bota e artit

Foto cullake nga bota e artit

Lajme ditore

Humor

Muzika

Contact Me


Citate te njohura

"Kush deshiron te beje dic, e gjene menyren,kush s`deshiron te beje gje, e gjen arsyen.
- Pikaso"

"Well done is better than well said.
- Benjamin Franklin"

Top lista

Sporti me i mire

Kenga me e mire

Filmi me i mire

Emisoni me i mire

Top Lista do te freskohet cdo muaj

Unknown Gem Type: tlx.tlx.tellyourfriends

Shqipja; Actual size=240 pixels wide

Cdo kush ketyre diteve ka "web site", keshtu qe thash hajt se po e krijoj edhe une nje, pse jo?fare do te kete ne kete web-faqe?
Ne kete web-faqe do te kete klipe erotike dhe komike te cilat do te jene ditore, foto personale, foto cullake nga bota e artit, mp3 fajla, tekste, humor dhe fjalor tendryshem.
Gjithashtu do te tentoje qe te krijoje nje faqe humori, do te mundohem nje faqe per diskutime, gjithashtu do te kete edhe lajme te reja dhe tema aktuale ne lidhej me situaten ne rajon. Do te mundohem ta freskoj kete faqe kohe pas kohe me lajme dhe ngjarje te reja.

Fjalorė tė ndryshem

Keta fjalor jane udhėzues te mirė nese udhėtoni ne Angli Itali apo ne Francė...

1. Shqip-Anglisht

2. Shqip-Italisht

3. Shqip-Frengjisht

Unknown Gem Type: tlx.tlxinv.guestbook